A férfi kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban teljes fordulót rendeztek a hét végén.

Férfi, 7. forduló

Fehérgyarmati VSE–Bőcs KSC 36–22 (15–9)

Fehérgyarmat, 300 néző, v.: Sándor L., Szikszai.

Fehérgyarmat: Felföldi – Csobay 9, Albecz 4, Kun Sz. 3, Szabó P. 7/2, Gaál R. 4, Bálint A. 1. Csere: Harangi (kapus), Siket 2, Raska 1, Orosz L. 4, Pál 1, Hadar, Falcsik L. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 14, illetve 6 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 2/2. A tartalékos Bőcs ellen magabiztos győzelem. Junior: 28–14.

Falcsik Miklós: – Sok hibával játszottunk, de így is magabiztosan nyertünk.

Kisvárdai KC–Hajdúböszörményi TE 29–21 (16–12)

Kisvárda, 250 néző, v.: Csörgő, Vitális.

Kisvárda: Simon – Tuska 4, Csendes 1, Oláh B. 1, Bod 3, Kovács Zs. 7, Balogh Sz. 5. Csere: Lipécz (kapus), Kovács L. 1, Mándi 1, Paróczai, Pisák 5, Kapdos 1, Szanyi, Petykó, Bartha. Edző: Dévényi János. Kiállítások: 8, illetve 2 perc. Hétméteresek: 0, illetve 4/2. Változatos, jó iramú mérkőzésen biztosan nyert a Kisvárda. Junior: 38–20.

Dévényi János: – Kötelező volt a győzelem, amit a csapat szépen megoldott.

Balmazújvárosi KK U23–Tiszavasvári SE-QUICK 2000 18–29 (7–11)

Balmazújváros, 150 néző, v.: Takács, Major. Tiszavasvári: Boczák – Fülöp 4, Benyusz 4/3, Kiss K. 5, Dobos B 5, Dancs M. 9/1, Mezei 1. Csere: Volósinóczki, Bódor (kapusok), Gál L., Türk, Jávor D., Lázár A., Nácsa, Kajibás, Balázs 1. Játékos-edző: Türk Ferenc. Kiállítások: 6, illetve 12 perc. Hétméteresek: 6/3, illetve 5/4. Magabiztos játékkal a 23. percben már öt góllal vezetett a Tiszavasvári. amely lelkes játékkal és taktikai fegyelmezettséggel a súlyos sérüléseket, a furcsa játékvezetői felfogást is átvészelte – mégpedig kiválóan. Junior: 19–30.

Türk Ferenc: – Minden taktikai utasítást betartva megérdemelten nyertünk.

További eredmények: Rádió M Miskolc–Hajdúnánás-Robzol 2000 KS 31–20, Berettyó MSE–DEAC 22–21, Mezőkövesdi KC U23– Kazincbarcikai KSE .