Nádudvari AS -Fehérgyarmati VSE 28:22/12:13/
J.V. :Acél A.,Paulovics Zs.
Kiállítás:2 perc ill.6 perc
Hétméteres:6/5 ill.3/3
Felföldi R.Csobay A.3 ,Gaál R.1,Kun Sz.,Ruzsinszki B.2 ,Hangos D.8,Ferenczi R.2,csere:Harangi P.Illés N.2,Bécsi Á. 4/3,Pálfy V.
Az első félidei magabiztos kezdés ami a 20. percben 4 gólos előnyt jelentett a 30 percre 1 gólra olvadt 12:13Jól kezdtük a második félidőt 33. percben 12:16 ra vezettünk!Érthetettlen módon idegesek lettünk!A belelkesedő hazaiakat magunkra hoztuk ,szétesett a védekezésünk is!A második félidőben csak 9 gólt lőttünk!A múltheti Kisvárda elleni harcosságnak nyoma sem volt!A tabellán az élmezőnyhöz való felzárkózáshoz nagy lehetőséget szalasztottunk el egy gyengébb képességü de lelkesebben játszó Nádudvar ellen!Jövő héten Mezőkövesdre utazunk ami a mai játék alapján feladja a leckét!
Ilyen mentalitással,hozzáállással nem lehet idegenben mérkőzést nyerni még a sereghajtó Nádudvar ellen sem!Nagyon szégyellem magam…..-Falcsik Miklós