Ez igen! Hrabina Inez tizennyolc gólt lőtt!

Akt.:

Hrabina Inez nagyszerű teljesítményt nyújtott: tizennyolc góllal segítette pontszerzéshez a Kölcseyt – © Fotó: Pusztai Sándor

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II Észak-keleti csoportban.

Kézilabda NB II.: Észak-keleti csoport

18. forduló

Kisvárdai KC–Fehérgyarmati VSE 24–26 (12–12)

Kisvárda, 300 néző, v.: Rontó P., Szanyi P..

Kisvárda: Simon A. – Tuska Sz. 3, Csendes Á. 4, Petykó T. 2, Molnár Z. 5, Pál T. 6/1, Botka Á. Csere: Lipécz M. (kapus), Nagy D., Nagy G. 3, Pisák T. 1/1, Szabó A. Edző: Oláh Barnabás.

Fehérgyarmat: Felföldi R. – Pálfy V. 3, Gaál R. 3, Kun Sz., Müller N. 8/5, Hangos D. 2, Csobay A 3. Csere: Harangi P. (kapus), Illés N. 2, Rosoca 1, Ruzsinszki B. 4/1, Kanyó B. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 8, illetve 10 perc+Hangos Dávid piros lap. Hétméteresek: 4/2, illetve 8/6. A hazaiak a második félidőben sokat hibáztak, ez megpecsételte sorsukat. Junior: 39–26.

Oláh Barnabás: – A Gyarmat elvesztette kulcsjátékosát, ezzel mi kerültünk hátrányba…

Falcsik Miklós: – Az első félidőben a Kisvárda a hazai pálya minden előnyét élvezte, döntőnek bizonyult, hogy ekkor nem omlottunk össze.

További eredmények: DEAC–Eger SBS Eszterházy U23 36–24, B.Braun Gyöngyös U23–Balmazújvárosi KK U23 23–19, Kazincbarcikai KSE–Mezőkövesdi KC U23 31–23, Hajdúböszörményi TE–Berettyó MSE , Juhász `99 Füzesabonyi SC–Nádudvari ASK 25–21.

Női, 17. forduló

Hajdúböszörményi TE–Vitka SE 26–25 (12–9)

Hajdúböszörmény, 120 néző, v.: Kiss J., Polgári A.

Vitka: Darányi R. – Gyetvai B. 2, Szemán Sz. 6, Iváncsó R. 1, Cibulenko 5, Csubina 7/3, Sarkadi É. Csere: Bakos V. (kapus), Dolhai L., Rácz K. 4, Csontos R., Járosi V. Edző: Csapó Erika. Kiállítások: 6, illetve 6 perc. Hétméteresek: 5/5, illetve 3/3. A vendégek legalább egy pontra rászolgáltak volna az esélyesebb Böszörmény otthonában. Junior: 46–15.

Csapó Erika: – Az elmúlt mérkőzésekhez képest sokat fejlődtünk. Végig volt tartása a csapatnak, megérdemeltük volna a győzelmet, de a rossz felfogású játékvezetés miatt ez meghiúsult.

Miskolci VSC–Mátészalkai MTK 31–48 (13–20)

Miskolc, 60 néző, v.: Dáné R., Szikszay J.

Mátészalka: Bodó A. – Deme F. 3/2, Kiss B. 9/6, Deme B. 1, Márkus P. 6, Árnyas P. 1, Dicső-Kiss J. 8. Csere: Jurecska K. (kapus), Tengyel E. 3, Móré K. 8, Fudella L. 2, Deme V. 2/2, Mándi E. 3, Ábri T. 2. Játékos-edző: Vakarcs Krisztina. Kiállítások: 10, illetve 6 perc. Hétméteresek: 6/3, illetve 11/9. Listavezetőhöz méltóan nyert a Mátészalka. Junior: 33–33.

Vakarcs Krisztina: – Álomosan kezdtünk, lassan melegedtünk bele, de megtettük a dolgunkat.

Juventus Panoráma Heves–Kölcsey DSE-Nyíregyháza 31–31 (16–19)

Heves, 200 néző, v.: Csörgő L., Vitális G.

Kölcsey: Torkos H. – Hrabina I. 18/7, dr. Tilki A. 3, Kelemen G. 1, Silye V., Papp A. 1, Márkus G. 4. Csere: Varga F. (kapus), Hruska Zs. 2, Gyimesi L. 2, Vitányi A., Katona B., Kovács F., Balogh D., Polyák E. Edző: Hadobás István. Kiállítások: 2, illetve 8 perc. Hétméteresek: 5/4, illetve 7/7. Nehéz körülmények között nagyon értékes pontot szerzett a Kölcsey a két NB I B-s játékossal megerősített heves otthonában Junior: 26–29.

Hadobás István: – Csupaszív játékunk eredménye a pontszerzés. Csapatom minden tagja dicséretet érdemel, emellett Hrabina Inez szenzációs játéka és tizennyolc lőtt gólja csodálatos teljesítmény.

További eredmények: Bőcs KSC–SZEPA AKSE 40–31, Füzesabonyi Sport Club–Mezőkeresztes VSE 30–25, Lóci DSE–DVSC II 30–26.

1. Mátészalkai MTK 17 16 – 1 529–392 32
2. Hajdúböszörmény 17 13 1 3 493–400 27
3. Füzesabony 17 13 – 4 570–468 24
4. Kölcsey DSE-Nyíregyháza 17 9 2 6 484–424 20
5. Mezőkeresztes 18 9 – 9 550–536 18
6. Lóci DSE 17 8 1 8 504–493 17
7. Vitka 17 8 – 9 522–519 16
8. Heves 17 7 1 9 510–487 15