Szabolcs-Szatmár-Bereg – A férfi kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban teljes fordulót rendeztek a hét végén. Női vonalon „szabadnaposak” voltak a megyei csapatok.

Kézilabda NB II.: Észak-keleti csoport

Férfi, 4. forduló

B.Braun Gyöngyös U23–Fehérgyarmati VSE 25–24 (8–12)

Gyöngyös, 100 néző, v.: Acsai L., Koralovszki Z.

Fehérgyarmat: Felföldi R. – Ferenczi R. 3, Hangos D. 10/2, Kun Sz. 1, Szíjártó A., Gaál R. 5, Csobay A. 4/1. Csere: Harangi P. (kapus), Illés N., Szabó I., Ménfői M., Karikás K. 1. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 6, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/3, illetve 3/3. A vendégek a soka hiba ellenére egy pont megérdelmeltek volna.

Falcsik Miklós: – A második idegenbeli meccsünket is egy góllal vesztettük el… Fel a fejjel, megyünk előre!

Debreceni EAC–Kisvárdai KC 26–26 (14–12)

Debrecen, 250 néző, v.: Nagy F., Túróczy J.

Kisvárda: Lipécz M. – Tuska Sz. 1, Csendes Á. 5, Csontos M. 3, Molnár Z. 5, Pál T. 4, Barabás B. Csere: Simon A. (kapus), Kánya L. 3, Nagy D., Albecz B. 2, Pisák T., Mándi K. 3/3, Nagy G., Kovács L. Edző: Sándor László. Kiállítások: 14, illetve 12 perc. Hétméteresek: 7/4, illetve 4/3. Nagyon küzdelmes rangadón értékes pontot szerzett a Kisvárda, amely a második félidő derekán négy góllal vezetett. Junior: 22–37.

Sándor László: – Egyik szemem sír, a másik nevet. Kezünkben volt a mérkőzés, de kritikus helyzetekben gyermeteg hibákat vétettünk.

További eredmények: Berettyó MSE–Balmazújvárosi KK U23 28–24, Hajdúböszörményi TE–Mezőkövesdi KC U23 20–35, Füzesabony–Eger U23 36–24.