Gyermekbajnokság LU11 / Kulcsár Anita régió alsóház


MŰSOR - EREDMÉNYEK
2015. december 13. vasárnap
Bőcs, Sportcsarnok
09:00 Bőcs KSC - Téglás VSE 14 - 3
09:50 Hajdúböszörményi TE 1 - VKK Nyírbátor 1. csapat 27 - 3
10:40 Hajdúböszörményi TE 2 - Fehérgyarmati VSE 21 - 16
11:30 VKK Nyírbátor 1. csapat - VKK Nyírbátor II 4 - 32
12:20 Bőcs KSC - Csenger VKC 42 - 0
13:10 Téglás VSE - Hajdúböszörményi TE 2 10 - 34
14:00 Nyíradony VVTK - VKK Nyírbátor II 4 - 24
14:50 Csenger VKC - Hajdúböszörményi TE 1 4 - 31
15:40 Fehérgyarmati VSE - Nyíradony VVTK 31 - 6
2016. január 16. szombat
Újfehértó, Városi spcs.
09:00 Nyíradony VVTK - Téglás VSE
09:50 Hajdúböszörményi TE 2 - Bőcs KSC
10:40 Téglás VSE - Hajdúböszörményi TE 1
11:30 Bőcs KSC - Nyíradony VVTK
12:20 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor 1. csapat
13:10 VKK Nyírbátor II - Csenger VKC
14:00 Hajdúböszörményi TE 1 - Fehérgyarmati VSE
14:50 Csenger VKC - VKK Nyírbátor 1. csapat
15:40 Fehérgyarmati VSE - VKK Nyírbátor II
2016. február 13. szombat
Nyírbátor, Oktatási Centrum
09:00 Bőcs KSC - VKK Nyírbátor II
09:50 Téglás VSE - VKK Nyírbátor 1. csapat
10:40 Hajdúböszörményi TE 1 - Bőcs KSC
11:30 VKK Nyírbátor II - Téglás VSE
12:20 Hajdúböszörményi TE 2 - Hajdúböszörményi TE 1
13:10 Fehérgyarmati VSE - Csenger VKC
14:00 Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE 2
14:50 VKK Nyírbátor 1. csapat - Fehérgyarmati VSE
15:00 Nyíradony VVTK - Csenger VKC
2016. február 28. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi spcs.
09:00 VKK Nyírbátor II - Hajdúböszörményi TE 2
09:50 Hajdúböszörményi TE 1 - Nyíradony VVTK
10:40 VKK Nyírbátor 1. csapat - Bőcs KSC
11:30 Csenger VKC - Hajdúböszörményi TE 2
12:20 Fehérgyarmati VSE - Téglás VSE
13:10 VKK Nyírbátor II - Hajdúböszörményi TE 1
14:00 VKK Nyírbátor 1. csapat - Nyíradony VVTK
14:50 Fehérgyarmati VSE - Bőcs KSC
15:40 Csenger VKC - Téglás VSE
2016. március 13. vasárnap
Nyíradony, Harangi Imre Rendezvénycsarnok
09:00 VKK Nyírbátor II - VKK Nyírbátor 1. csapat
09:50 Csenger VKC - Nyíradony VVTK
10:40 VKK Nyírbátor 1. csapat - Hajdúböszörményi TE 1
11:30 Nyíradony VVTK - Fehérgyarmati VSE
12:20 VKK Nyírbátor II - Bőcs KSC
13:10 Fehérgyarmati VSE - Hajdúböszörményi TE 2
14:00 Téglás VSE - Bőcs KSC
14:50 Hajdúböszörményi TE 1 - Csenger VKC
15:40 Hajdúböszörményi TE 2 - Téglás VSE
2016. április 10. vasárnap
Csenger, Városi spcs.
09:00 Csenger VKC - VKK Nyírbátor II
09:50 Fehérgyarmati VSE - Hajdúböszörményi TE 1
10:40 VKK Nyírbátor 1. csapat - Csenger VKC
11:30 Bőcs KSC - Hajdúböszörményi TE 2
12:20 VKK Nyírbátor II - Fehérgyarmati VSE
13:10 Téglás VSE - Nyíradony VVTK
14:00 VKK Nyírbátor 1. csapat - Hajdúböszörményi TE 2
14:50 Hajdúböszörményi TE 1 - Téglás VSE
15:40 Nyíradony VVTK - Bőcs KSC
2016. április 24. vasárnap
Fehérgyarmat, Városi spcs.
09:00 Fehérgyarmati VSE - VKK Nyírbátor 1. csapat
09:50 VKK Nyírbátor II - Nyíradony VVTK
10:40 VKK Nyírbátor 1. csapat - Téglás VSE
11:30 Csenger VKC - Fehérgyarmati VSE
12:20 Hajdúböszörményi TE 1 - Hajdúböszörményi TE 2
13:10 Téglás VSE - VKK Nyírbátor II
14:00 Bőcs KSC - Hajdúböszörményi TE 1
14:50 Hajdúböszörményi TE 2 - Nyíradony VVTK
15:40 Csenger VKC - Bőcs KSC
2016. május 21. szombat
Nyírbátor, Oktatási Centrum
09:00 Nyíradony VVTK - VKK Nyírbátor 1. csapat
09:50 Hajdúböszörményi TE 1 - VKK Nyírbátor II
10:40 Bőcs KSC - VKK Nyírbátor 1. csapat
11:30 Hajdúböszörményi TE 2 - VKK Nyírbátor II
12:20 Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE 1
13:10 Téglás VSE - Csenger VKC
14:00 Bőcs KSC - Fehérgyarmati VSE
14:50 Hajdúböszörményi TE 2 - Csenger VKC
15:40 Téglás VSE - Fehérgyarmati VSE