Tiszavasvári SE-QUICK 2000–Fehérgyarmati VSE 30–28 (16–12)

Tiszavasvári, 250 néző, v.: Major G., Takács T. Tiszavasvári: Bódor Z. – Benyusz K. 7/2, Gál L. 1, Kiss K. 8/3, Nácsa B. 2, Dancs M. 7, Mezei L. 3. Csere: Varga P., Volosinóczki (kapusok), Lázár A., Hadadi L. 2, Balázs M., Lakatos T., Pataki B., Gazdag R., Péntek D Edző: Grandjean Gábor. Fehérgyarmat: Nagy T. – Iosif, Gál R. 2, Siket T. 3, Kun Sz. 1, Szabó P. 10/2, Pásztor A. 5. Csere: Bodnár K., Kiss M. (kapusok), Bihari Z., Gaál B., Tóth G. 3, Tóth N. 4, Hadar B., Karikás K., Csobay A. Játékos-edző: Csapos János. Kiállítások: 6, illetve 12 perc. Hétméteresek: 6/5, illetve 2/2. Sok hibával, idegesen kezedett a látogató, gyors indításokkal 8–2-re húzott el a Vasvári, előnyét, ha csökkent is, végig megtartotta a vérbeli megyei rangadón. Junior: 32–32. (Tudósító: Hankó András)

Grandjean Gábor: – Nagyon örülök, hogy az utolsó hazai mérkőzésre ennyire összekapta magát a csapat. Ez a közönség, a tiszavasvári sportszerető emberek elvárják ettől a csapattól és megérdemlik, hogy ilyen meccsek lássanak.
Csapos János: – Az első félidőben volt egy ötperces periódus, amikor elhúzott a Tiszavasvári, ezt már nem tudtuk ledolgozni.