Fehérgyarmati VSE–Demecseri VKSE 34–20 (19–11)

Fehérgyarmat, 300 néző, v.: Katona J., Konyári I. Fehérgyarmat: Nagy T. – Iosif 1, Tóth N. 8, Kun Sz. 4, Szabó P. 5, Gaál R., Pásztor A. 5. Csere: Siket T. 3, Gaál B. 1, Bihari Z. 1, Apostu 1, Karikás K. 1, Szabó I. 1, Csobay A. 3. Játékos-edző: Csapos János. Demecser: Bíró D. – Csébi Z. 2, Buzás B. 1, Nagy M. 8, Havel F., Kovács Zs. 4/2, Balogh Sz. 4. Csere: Prekuta D. (kapus), Kovács L., Kósa D., Havel K., Nagy N., Tardi A., Rádi Cs.1. Edző: Kósa István. Kiállítások: 6, illetve 4 perc. Hétméteresek: 0, illetve 3/2. A gyarmati csapat ezzel a magabiztos győzelemmel közel került ahhoz, hogy teljesítse célját, megszerezze a harmadik helyet. Junior: 35–28.

Csapos János: – Gratulálok a fiúknak, mert átérezték a mérkőzés súlyát, és mindenkinek lehetőséget tudtam adni.
Kósa István: – Rendkívül sportszerű mérkőzésen, korrekt játékvezetés mellett megérdemelt fehérgyarmati győzelem. Köszönöm szépen a barátaimnak a meccs utáni vendéglátást.

Mindeközben Fehérgyarmat-Demecser (szombat, 18 óra) meccset is programba iktattak. A házigazdák utóbbi három csörtéjüket elbukták, jóllehet az is igaz, a Várda, majd a Bátor elleni ,,gyufa” a megbocsátható kategóriába tartozik. A rossz periódus következményeként viszont figyelniük kell a harmadik pozíció megőrzésére, előnyük immár csak minimális a feltörekvő Hajdúböszörménnyel szemben. Így az alsóházban rekedt vendégeknek nem lesz egyszerű dolguk, ha sikerélménnyel akarnak távozni. S miért ne akarnának…