NB II. Szép győzelem Kazincbarcikán

NBII-es férfi felnőtt bajnoki mérkőzés
Kazincbarcikai Kézilabda Sport Egyesület – Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE 29:36 /18:17/
Játékvezetők.: Aczél Attila Zsolt,Nagy László
Kiállítások: 2 perc, illetve 8 perc
Hétméteresek: 3/2 illetve 2/2
Az első fékidőben nagyiramú kiegyenlített játék folyt, mind két oldalon sok kihagyott helyzettel és védekezési hibával,ez látszik a gólok számában .A második félidő 40.perc környékén egy időkérésnél rendeztük a sorainkat, az ellenfél kezdett fáradni,feljavult védekezésünkkel és kapus teljesítménnyel átvettük az irányítást .A végjátékban egyértelműen jobbak voltunk ,ez eredményezte az idegenbeli győzelmünket.

Gratulálok

a csapatomnak és a sportszerűen játszó Kazincbarcikának .

HAJRÁ GYARMAT!!!!!
– Varga László edző
Kezdő:
Tóth Máté(kapus), Papp Péter 5 , Pánczél Zoltán 4, Czeglédi Péter 7/2, Kovács István Kolos 3, Péter Gábor 5, Fekete István 6
Csere:
Both Péter(kapus), Siket Tibor 4, Gaál Roland , Varga László 2, Diószegi Szabolcs Kornél, Némedi Máté, Somlyai Róbert,