Fehérgyarmati VSE – Tiszavasvári QUICK SE 2000 mérkőzés teljes egészében megtekinthető

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Fehérgyarmati VSE–Tiszavasvári SE-QUICK 2000 31–27 (16–12)

Fehérgyarmat, 400 néző, v.: Dohány J., Nagy L.

Fehérgyarmat: Nagy T. – Csobay A. 4, Tóth N. 6, Kun Sz. 5, Gaál R. 1, Szabó P. 6/1, Pásztor A 7. Csere: Bihari Z., Siket T. 2, Szabó I., Karikás K. Edző: Csapos János. Tiszavasvári: Bíró D. – Benyusz K. 8, Gáll L., Mezei L. 3, Lázár A. 2, Dancs M. 7, Kiss K. 4. Csere. Bódor Z., Volósinóczki R. (kapusok), Lippai A. 3, Kajibás M., Gazdag R. Megbízott edző: Lázár Attila. Kiállítások: 12, illetve 4 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 8/4. Igazi megyei rangadón, parázs hangulatban a második félidőben már hét góllal vezetett a hazai csapat, amely megérdemelten nyert. A gyarmati Szabó István a junior meccsen húsz gólt szerzett! Junior: 34–31.

Csapos János: – Lelkes közönség előtt fontos győzelmet arattunk.

Lázár Attila: – Kimaradt a hétméteresek, a technikai hibák megbosszulták magukat.