VKK Nyírbátor–Fehérgyarmati VSE 29–21 (16–11)

Nyírbátor, 100 néző, v.: Kovács T., Major A.Nyírbátor: Tóth M. – Csébi D. 1, Pisák T. 6, Erdős Z. 6, Torzsa R. 1, Kovács Á. 10, Vasas Gy. 4. Csere: Nagy N. (kapus), Ramzi 1, Tóth L., Aranyos R., Tuska Sz., Jávor M. Edző: Váczi Sándor.

Fehérgyarmat: Nagy T. – Iosif 4, Tóth N. 7, Kun Sz. 1, Szabó P. 4/1, Gaál R. 1/1, Pásztor A. Csere: Siket T. 2, Lazareanu, Gaál B., Bihari Z., Apostu, Hadar B., Csobay A. 2. Játékos-edző: Csapos János.

Kiállítások: 6, illetve 10 perc.

Hétméteresek: 2/2, illetve 3/2. Becsületesen küzdött a Gyarmat, de jobb volt a hazai csapat. Junior: 32–31.

Váczi Sándor: – A második félidő közepén elkövetett hibáktól eltekintve egyértelmű volt a mérkőzés.

Csapos János: – A fiúk küzdöttek, de az első félidőben bekövetkezett tíz perces rövidzárlat megpecsételte sorsunkat. Meg kellett hajolni a nagyobb tudás előtt.