Megvan az első győzelem!

Lejátszottuk első hazai 2014-2015-ös NBII.-es bajnoki szezon mérkőzését, mely a megszokottól valamivel kevesebb néző előtt zajlott!Ennek oka talán a környékünkön zajló “Szeretlek Magyarország” programok ,vagy talán szezoneleji formát nyújtottak még a szurkolóink!
Menjünk időrendben!
Junior csapatunk ,aki szintén megfiatalított lett ,teletűzdelve serdülő és U14-es játékosokkal kezdtek.Gaál.R. Csobay A. Karikás K. nélkül felálló csapatunk nagyon jól kezdett a 10.percben már 6:1-re vezettünk aztán megtorpantunk a 14.percben felzárkózott az ellenfél 7:4-re.Itt egy érthetetlen rövidzárlat következett be a 27.pecben a böszörmény vezetett 10.7-re , 13 percig csak a kimaradt ziccereken lehetett bosszankodni!A félidőt két gólos hátrányban zártuk!
Második félidőben egy jobban összpontosító csapat jött a pályára 34.percre ledolgoztuk a hátrányt ,sőt a 42.percben már mi vezettünk 16.14-re!Ezután felváltva estek a gólok!Az utolsó 10 perc a mienk volt ahol 5 gólt lőttünk míg az ellenfél csak 2-vel tudott válaszolni,igy alakult ki az 5 gólos különbség!

Fehérgyarmati VSE-Hajdúböszörményi TE /junior /24:19 /9:11/
Kiss M.,Szabó G.,Nagy Á.,kapus Szabó I.10/2,Lakatos Á.5,Pálfy Zs.3,Kiss N.1,László R.,Elek Á.,Farkas P.3,Kovács S.,Simon L.1,Cserepes E.2,Tóth L.,Kovács I.Kolos
Gratulálunk szép teljesítmény volt!

Felnőtt csapatunk hasonló formán kezdett mint a junior!5.perc 2.2 10.perc 4:4 18.perc 6:10!Kidolgozott helyzetek ,de mind kimaradt!A közönség érezte ,hogy kell a biztatás ,nagyobb összpontosítással a 24. percre kiegyenlítettünk 11:11 ,de a végén két gólos hátrányból mentünk pihenőre!
Második félidő vendég góllal indult ,de a 36. percre ledolgoztuk a hátrányunkat és az eredményjelző 15.15-öt mutatott!Felváltva estek a gólok , bosszantó védekezési hibák, de a kapuban parádét bemutató junior korú Kiss Márk tartotta a csapatot!Az 50. percben 22.19-re vezettünk.Ez az előny kitartott a végéig,de a két gólos sikerhez a második félidőben feljavult átlövő teljesítményhez Kiss Márknak a kimagasló teljesítménye kellett!
ez egy ilyen, reméljük szezon eleji teljesítmény volt!Sokan adósak maradtak a jó játékkal de legközelebb majd ők hozzák a mérkőzést!Türelem kell a megfiatalított csak Fehérgyarmatiakból álló csapatunkhoz és az elvégzett edzésmunka majd hozza az eredmények is!

Fehérgyarmati VSE-Hajdúböszörményi TE /felnőtt/ 27:25 /11:13/
Nagy T. , Kiss M.kapus, Pásztor A., Szabó P. 8/1, Kun Sz. 2, Tóth N. 8/1, Csapos J. , Bihari Z., Gaál R. 2, Csobay A. 5, Szabó I. , Lakatos Á. , Karikás K. , Pálfy Zs., Siket T. 2 , Farkas P.,
Gratulálunk az első győzelemhez!
Jövő héten Putnokon játszi csapatunk Kazincbarcika ellen!
Legközelebb hazai Pályán október 11.-én lehet szorítani a fiúknak!
Az ellenfél a Miskolc gárdája lesz!
Ezen a napon hamarabb kezdünk a választások miatt!
12:00-tól a lányok játszanak Tiszalök ellen a junior 14:00,a felnőtt 16:00-tól kezdődik!

Ezzel a győzelemmel a 7. helyen vagyunk 2 ponttal a 2. forduló után!