Hevesi SE–Fehérgyarmati VSE

NBII-es férfi felnőtt bajnokság
Hevesi SE–Fehérgyarmati VSC 20–29 (7–17)
Heves, 100 néző, v.: Katona, Konyári.

Fehérgyarmat: Harangi P. – Preda 5/1, Szabó P. 5, Kun Sz. 2, Albecz B. 2, Pál T. 8/4, Csobay A. 4. Csere: Szenczi T. (kapus), Gaál R. 1, Illés N. 1, Siket T. 1. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 2, illetve 8 perc. Hétméteresek: 6/2, illetve 6/5.
Remek védekezéssel, gyors játékkal, ragyogó kapusteljesítménnyekkel magabiztosan győzött a Fehérgyarmat. Ifi: 24–30.
Falcsik Miklós: – Sokkal jobban védekeztünk, mint az őszi meccsen hazai pályán, ennek meg is lett az eredménye.

NB II. ifjúsàgi mérkőzés
Hevesi SE -Fehérgyarmati VSE 24:30/13:12/
J.V.Gulyás G. Sajóvölgyi O.
Kiállítás:4 perc ill. 4 perc
7 mèteres 3/2 ill. 6/5
Szenczi T. Bihari B . kapus Farkas D.6,Varga J.A.,Kelemen M.11/2,Czegledi B.4,Tóth L.5/3,Miski Z. 2,Szabó G.,Bíró M. ,Turi K. 2,Elek Á.
Az első félidőben csak a mezt küldtük a pályára,fordulàs után Kelemen Mátyás vezerletével begyújtöttük a kötelező 2 pontot!-Török Péter edző