Heti program !

Fehérgyarmati VSE csapatainak heti programja !

A hétvégén még felnőtt férfi csapatunk szabadnapos, Török Péter ifjúsági csapata fogadja szombaton 16:00-tól a Hajdúszoboszlót a hazai rendezésű lány U13-as torna után!
Megyei felnőtt női lányaink Csengerben /17:00 /szeretnék megerősíteni pozíciójukat a Vitkai kettős igazolású lányokkal jól szereplő hazaiak ellen !

2018.április 7.szombat

Lány U9 Kulcsár Anita régió Mátészalka, Képes Géza Általános Iskola
09:00 Mátészalkai MTK II. – Csenger VKC
09:40 Mátészalkai MTK I. – Fehérgyarmati VSE
10:20 Vitka SE – Csenger VKC
11:00 Fehérgyarmati VSE – Rákóczi SE Nagyecsed
11:40 Rákóczi SE Nagyecsed II. – Mátészalkai MTK I.
12:20 Dombrádi MOBIL DSE – Ópályi KSE
13:00 Rákóczi SE Nagyecsed – Vitka SE
13:40 Ópályi KSE – Rákóczi SE Nagyecsed II.
14:20 Mátészalkai MTK II. – Dombrádi MOBIL DSE

Gyermekbajnokság
Lány U13 Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok 2. osztály Kulcsár Anita régió Alsóház

09:00 Fehérgyarmati VSE – Arany Sárkány Focisuli SE
10:00 Berettyó MSE – VKK Nyírbátor
11:00 Arany Sárkány Focisuli SE – DVSC KKFT
12:00 Lóci DSE – VKK Nyírbátor
13:00 DVSC KKFT – Berettyó MSE
14:00 Fehérgyarmati VSE – Lóci DSE

NB Ifjúsági 16:00 Fehérgyarmati VSE – Hajdúszoboszlói KSKE

megyei női felnőtt
2018. április.07. szombat
Csenger VKC-Fehérgyarmati VSE

1. Kisvárdai KC II. 11 10 0 1 351 223 128 20
2. Fehérgyarmati VSE 12 9 1 2 340 274 66 19
3. Tiszavasvári SE 12 9 0 3 343 298 45 18
4. VKK Nyírbátor 13 8 1 4 307 280 27 17
5. Csenger VKC 14 8 1 5 405 380 25 17
6. Tiszaújvárosi SC 13 6 1 6 338 321 17 13
7. Kállósemjéni SZSE 13 5 1 7 313 314 -1 11
8. Nyíregyházi ESE 12 5 0 7 301 326 -25 10
9. Tiszalöki VSE 14 4 2 8 306 362 -56 10
10. Ibrány SE 12 1 1 10 268 311 -43 3
11. Balkányi Ifjúsági SE 12 0 0 12 176 359 -183 0

2018.április. 8.vasárnap

Fiú U9 Csenger, Városi Sportcsarnok
09:00 Csenger VKC – Arany Sárkány Focisuli Ny
09:40 Fehérgyarmati VSE – Nyírbátori SC
10:20 Arany Sárkány Focisuli Ny – Mátészalkai MTK 1.
11:00 Mátészalkai MTK 2. – Fehérgyarmati VSE
11:40 Nyírbátori SC – Ópályi KSE
12:20 Mátészalkai MTK 1. – Vitka SE
13:00 Ópályi KSE – Mátészalkai MTK 2.
13:40 Vitka SE – Csenger VKC

Fiú U14 2. osztály Kulcsár Anita régió Felsőház
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok

09:00 DEAC NK KFT I. – Kispályás Műfüves NKFT
10:00 Mezőkövesdi KC – Tiszavasvári SE
11:00 Nyíregyházi SN KFT 1. – DEAC NK KFT I.
12:00 ÓAM-Ózdi KC – Mezőkövesdi KC
13:00 Tiszavasvári SE – Balmazújváros UKE II.
14:00 Fehérgyarmati VSE – ÓAM-Ózdi KC
15:00 Balmazújváros UKE II. – Nyíregyházi SN KFT 1.
16:00 Kispályás Műfüves NKFT – Fehérgyarmati VSE

Aki teheti a helyszíneken biztassa csapatainkat!
Hajrá Fehérgyarmat !

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.