Hatalmas bravúr a Tiszavasvári ellen!

Tegnap délután az FVSE NB II -es junior csapata 37:31 arányban legyőzte Tiszavasvári hasonló korú csapatát!Csak gratulálni lehet fiataljainknak!Este következett az ezer sebből vérző felnőtt csapatunk mérkőzése a bajnokságot magabiztosan vezető Tiszavasvárival szemben, és bekövetkezett az,amiért a Fehérgyarmati kézilabdát nem lehet nem szeretni!Felföldi Róbert káprázatos kapusteljesítménye magával ragadta a sérülteket,betegeket és 12:9-es félidő után 25:20-ra legyőztük a kitűnő erőkből álló ellenfelet.10 hétméterest ítéltek csapatunk ellen,melyből csak ötöt sikerült értékesíteniük.Meg kell említeni,hogy a nagyiramú ,színvonalas mérkőzésen a vendégek rendkívül korrekt magatartást tanúsítottak és a vendég szurkolók is dicséretet érdemelnek sportszerű viselkedésükért!Igazi kézilabda ünnep volt ma délután és este! NB II-ben most két hét szünet következik,majd Bőcs csapatához megyünk.Addig reméljük,hogy sérültek száma csökkenni fog!
Lányaink a megyei bajnokságban ma játszottak Nagykállóban, ahol 22-20-as arányban vereséget szenvedtek. Jövőhét szombaton (04.09-én) lesz lehetőségük javítani hazai pályán a VKK Nyírbátor ellen!